eindstand 2019

                                                                                      Algemeen kampioen 2019

1 Van De Walle Marc & Franky

Zwalm 3 vermeldingen : 23 punten  
    Grote Fond 13
    Fond 4
    Fond Jonge 6
EV Debaene Hubert Beernem 3 vermeldingen : 36 punten  
    Grote fond 2
    Fond 6
    Zware H  Fond 28

 

                     Grote fond 2019

13 winnaars / 42  inschrijvingen.

1

Haelters Yvan 

Nukerke

12 pr.

 

250

2 Debaene Hubert Beernem 10 pr.   150
3 Meirlaen Etienne St. Martens Latem 9 pr. 91.99 100
4 D'Hondt Freddy Overmere   93.99 75
5 Aerens Daniël Drongen 8 pr.   75
6 Van Looy-Van Nieuwenhuyze Wetteren 7 pr. 49.67 50
7 De Meulemeester & Zn. Zulte   59.76 50
8 De Poorter-Moelaert St. Joris   68.58 50
9 Van Den Berghe Raf Munkzwal   74.11 50
10 Lanckriet Ludo & Ruben Adegem   75.58 50
11 Van Herzeele Danië Elene   88.86 50
12 Boddaert Wim - Marc - Janne Oostkamp 6 pr. 37.79 50
13 Van De Walle Marc & Franky Zwalm   48.07 50
Ev Van Coppenolle Luc Ouwegem 6 pr. 50.54  

 

          Fond 2019

18 winnaars / 51  inschrijvingen

1

Vandenheede Freddy & Jacques

Zingem

21 pr.

124.93

250

2 Verschoot Joël Ingelmunster 24 pr. 118,18 150
3 Pollin Marc & Geert Snellegem 20 pr. 181.25 100
4 Verschoot Joël Ingelmunster   189.06 75
5 Van De Walle Marc & Franky Zwalm 18 pr. 110.53 75
6 Vermassen David Gavere   137.56 50
7 Boddaert Wim - Marc - Janne Oostkamp 17 pr. 151.46 50
8 Vermander Eric Oekene 16 pr. 119.78 50
9 Mylle Roger Bellegem   120.36 50
10 Van Hoecke Luc Oedelem   150.81 50
11 Norman N & F Knokke-Heist 15 pr. 152.28 50
12 D'Haenens - De Block Schelderode   155.64 50
13 Lanckriet Ludo & Ruben Adegem   183.07 50
14 Van Herzeele Daniël Elene   218.41 50
15 De Meulemeester & Zn. Zulte 14 pr. 134.43 50
16 De Poorter-Moelaert St.Joris   138.72 50
17 De Keyzer Norbert Etikhove 13 pr. 111.25 50
18 Ameel - Van Lake Dadizele   117.73 50
Ev Wed. Delbar - Raevens Kluisbergen   137.43  

 

         Zware Halve Fond 2019

35 winnaars / 91 inschrijvingen

1

Van Herreweghe-Mannes

Meerbeke

26 pr.

 

250

2 Van Haute André Moerzeke 22 pr.   200
3 Verstraete Xavier Oostakker 21 pr. 208.21 150
4 Wulteputte - De Bock Zaffelare   259.27 100
5 Vlaeminck Hugo Rupelmonde 20 pr.   75
6 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 19 pr. 111.09 75
7 Baetens Yvan & Willy St.Niklaas   147.43 50
8 De Neve Marnik Aalter   150.93 50
9 Helleputte-Van Caneghem Merelbeke   154.44 50
10 Crucke Koen Onkerzele   165.98 50
11 Van Der Maelen Sonia Aspelare   217.54 50
12 Van Heddeghem Bart Sint-Lievens-Houtem 18 pr. 178.25 50
13 De Schepper-De Temmerman Merelbeke   186.47 50
14 De Maesschalck Luc Zele   213.42 50
15 Van De Walle Marc & Franky Zwalm   234.31 50
16 Erauw José Berlare   251.52 50
17 Maes Kleber Nieuwkerken-Waas 17 pr. 154.48 50
18 De Rouck Karel & Stijn Oosterzele   169.37 50
19  Tallieu Gregory Oudenaarde   211.42 50
20  Van Kerckhoven Jimmy Denderhoutem   277.87 50
21  Gevaert - Lannoo Deinze 16 Pr. 112.67 50
22  Bombeke Luc Munte   133.09 50
23  Dobbelaere Philippe Olsene   162.35 50
24  Wulteputte Robert Zaffelare   164.04 50
25  Platteeuw-Branteghem-De Nooze Wichelen   171.74 50
26 Pollin Marc & Geert Snellegem   173.45 50
27 Leroy Christiaan Deinze   191.70 50
28 D'Hondt Clement Appels-Dendermonde   238.47 50
29  Van Bever Dirk Zottegem   253.60 50
30 Kerre Rudy Berlare 15 Pr. 167.10 50
31 Redant Remy & Frederik Denderhoutem   171.58 50
32 Boterdaele - Rombaut Sint Niklaas   218.38 50
33 Ameel - Van Lake Dadizele 14 pr. 115.70 50
34 De Vos Willy & Gunter Zaffelare   142.99 50
35 Lannoo - Ballegeer Moerkerke   158.51 25
36  Buyst Rudi Lokeren   197.22  

 

 Fond jonge duiven 2019

69 winnaars/159 Inschrijvingen
 

1

Vlaminck Hugo

Rupelmonde

9 pr. 

85.06

250

2 Van Haute André Moerzeke   128.48 200
3 De Vroe Johan Moortsele 8 pr. 50.64 150
4  Van Den Abbeel - Van Paesschen Lebbeke   73.95 100
5 Everaert Guy Moortsele . 98.78 75
6  Van De Walle Marc & Franky Zwalm 7 pr 75.32 75
7  Teirlinck Filip Deinze   76.14 50
8  Haelters Yvan Nukerke   95.71  50
9 De Maesschalck Luc Zele   98.83  50
10 Buyle Etienne Berlare 6 pr. 37.41 50
11 Claus Eric De Pinte   47.53 50
12 De Geest - De Coc Stekene   56.41 50
13 Piens Marc Zingem   59.58 50
14 De Schamphelaere Philip Bottelare   65.06 50
15 Van Calenbergh Nadine Steenhuize-Wijnhuize   67.26 50
16 Otte Michaël Sint-Lievens-Houtem   69.73 50
17 Uytenhove Eddy Haaltert   71.76 50
18 Van Landschoot Robert Adegem   75.54 50
19 Leutenez Milan Kluisbergen   76.19 50
20 De Dobbelaer Nadine Kemzeke   78.35 50
21 Heyndrickx Eric Nieuwkerken-Waas   85.80 50
22 Verschoot Joël Ingelmunster   93.67 50
23 Desante Dirk Wondelgem   110.83 50
24 Van Der Maelen Sonia Aspelare   115.98 50
25 Leus Karel, Koen, Stijn & Marc Oosterzele 5 pr. 40.79 50
26  Delmulle K & E Moortsele   40.96 50
27 Vermeir Jozef Grembergen   42.01 50
28  Debaene Hubert Beernem   47.51 50
29  Poppe Michel Daknam   50.70 50
30 De Neve Marnik Aalter   51.02 50
31 De Zutter Alex Gentbrugge   52.06 50
32 Hendrickx-Peers Sint Amandsberg   52.89 50
33 Hok De Craene Zulte   53.20 50
34 Penne Bert Nederhasselt   53.45 50
35 Lievens - Versluys Maldegem   54.78 50
36 De Rouck Karel & Stijn Oosterzele   57.78 50
37 De Cock Marc Temse   58.30 50
38  Taillieu Johnny Oudenaarde   59.67 50
39  Van Hove Romain & Christoff Zevergem   59.84 50
40 Leutenez Eddy & Maarten Kruishoutem   62.10 50
41 De Decker Kurt Wieze   63.01 50
42 Vanacker Hubert Oostrozebeke   66.16 50
43 Blansaer - Calberson Oostakker   69.69 50
44 Team CVD Wachtebeke   70.32 50
45 D'Hondt Clement Appels-Dendermonde   70.92 50
46 De Wolf Frederik Mespelare   71.58 50
47 Van Gaver Tom & Marnik Moortsele   75.87 50
48 Baetens Yvan & Willy Sint Niklaas   76.39 50
49 Pycke Albertine Oostakker   78.51 50
50 De Wilde - Van Driessche Zele   78.77 50
51  Dobbelaere Philippe Olsene 4 pr. 6.97  
52 De Witte Yves Scheldewindeke   15.11 50
53 Luyckx Raf Belsele   30.67 50
54 Van Herreweghe - Mannes Meerbeke   30.71 50
55 Gevaert - Lannoo Deinze   36.27 50
56 Vandemaele Wilfried Heule   40.80 50
57 Helleputte - Van Caneghem Merelbeke   40.97 50
58 Van Holder - Van Limbergen Erpe - Mere   41.17 50
59 De Vliegher Gebroeders Moerbeke-Waas   46.87 50
60  Verstraete Xavier Oostakker   48.12 50
61  Martens Patrick Zwalm   49.34 50
62 De Keyzer Norbert Etikhove   50.12 50
63 D'Hondt Hugo Deinze   56.06 50
64 Lannoo - Ballegeer Moerkerke   58.19 50
65 Meersman Jimmy Beveren-Vrasene   59.82 50
66 Naessens Thomas  Olsene   60.88 50
67 Norman N & F Knokke-Heist   70.96 50
68 Van Der Straeten Paul Denderhoutem   79.92 50
69  Platteeuw-Branteghem-De Nooze Wichelen   86.18 50
Ev Pappens Jan Hundelgem 3 pr. 15.60  

Speciale prijzen

Zware Halve Fond : Châteauroux van 08 juni 2019
Leroy Christian - Deinze (Astene)
1° afg.yearling :  221°/24.617 d.   1977,095 m/min

Fond : Limoges II van 05 juli 2019 :
Van De Walle Marc & Franky - Zwalm
1° afg.oude : 35°/9.661 d.   1142,3888 m/min

Grote Fond : Barcelona van 05 juli 2019 :
Van De Walle Marc & Franky - Zwalm
1° afg.oude : 64°/7.301 d.   16.0445,7 m/min

Fond Jonge : Châteauroux III van 10 augustus 2019 :
Burms Marc - Sint Niklaas
1° afg.Jong :  469°/22.476 d.   1866,263 m/min